Kurumsal

GYM GROUP İNŞAAT ALTYAPI ELEKTRİK OTO.TAŞ.SAN. VE  TİC.LTD. ŞTİ. , İnşaat Altyapı ve Üst yapı Elemanları  hizmet ve satışı amacı ile  GYM GROUP olarak kurulmuştur.  Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bu doğrultuda kalite standartlarını da yükseltmiştir.

 MİSYONUMUZ

Müşteri şartnamelerine, yasa, mevzuat, yönetmelikler ve standartlara uyarak alt yapı ile üst yapı malzemelerini, kalite anlayışından ödün vermeden, ileri teknolojileri kullanarak, en hızlı ve en ekonomik şekilde teslim ederek, dayanıklılıklarını ekonomik ömürleri boyunca koruyacaklarını garanti ederek, müşteri memnuniyetini sürekli arttırmaktır.

Nitelikli işler yaparak, yaratılan istihdamın yanı sıra, ülke ekonomisine önemli bir katkıda bulunmak, Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen iş politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı ve bilgi birikimi çerçevesinde oluşturulan kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek ve güven duyulan bir grup olarak sürekliliğini sağlamaktır.

 Vizyonumuz

GYM GROUP İnşaat Sektöründe, “Kaliteli hizmet” denildiğinde ilk akla gelen, inşaat alanında dünyadaki en son gelişmeleri ve teknolojileri takip eden,  mümkün olduğunca bu teknolojileri kullanan, ulusal ve uluslararası mesleki organizasyonlarda aktif görev alan, ülkesinde ve dünyada en iyiler arasına girmek, yaptığı işlerlede marka olmayı başarmış bir firma olmak .